Etiket arşivi: taşlı şal modelleri

Modanisa 2017 En Güzel Pratik Şal Modelleri

capraz-pratik-sifon-sal-siyah-ayse-turban-tasarimBayanların şıklıkla yarıştığı günümüzde aksesuarların gücü inkar edilemez.Kombinlerin son dokunuşu olan eşarp,şal,takı,çanta gibi aksesuarlar bayanların hayatında önemli bir yere sahiptir.Özellikle tesettürlü hanımlar için zorunluluk olan şal ve eşarplar,farklı markaların koleksiyonlarında çeştli renklerde ve modellerde karşımıza çıkıyor.

pratik-sifon-sal-yesil-differenzaTesettür giyimde önemli bir yeri olan şal modelleri,Modanisa’da farklı markaların ürünleri olarak satışa sunuluyor.Pratik ve kullanışlı şal modelleri,penye,şifon,ipek karışımlı,polyester,koton gibi kumaşlar kullanılarak tasarlanmış.

pratik-topuzlu-sal-pudra-ayse-turban-tasarimHer renkte kıyafete uyum sağlayacak şal modelleri,pratik kullanımları sayesinde rahat ve konforlu bir yaşam sunuyor.Modanisa pratik şallarda gözlenen tek renkle sağlanan sadelik,farklı küçük detaylarla hareketlendirilmiş.

capraz-pratik-sal-dantelli-yesil-ayse-turban-tasarimTaşlı detaylar,danteller,nakış işlemeler,püsküller,ponponlar,broş gibi farklı ve iddialı ayrıntılarla hareketlendirilen pratik şal modelleri,tesettürlü hanımların beğenilerine hitap ediyor.