Etiket arşivi: tesettür mayo markaları

Kayra 2020 En Moda Kapalı Mayo Modelleri

Kapalı giyim denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Kayra,akla gelen her türlü kıyafet olmak üzere plaj giyim modelleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.2020 tesettür mayolarla plaj giyim modasına yeni bir yön veriyor.

Kayra 2020 senesinin en moda kapalı mayolarıyla hanımların beğenisini kazanacak.Birbirinden şık mayo takımlarıyla karşımıza çıkan Kayra,modellerinde kiremit rengi,siyah,indigo renklerini tercih etmiş.

Mayolarda en son trend detaylar kullanarak modellere hareketlilik katan markanın 2020 yaz koleksiyonundaki tesettür mayolar görülmeye değer..Belden bağlamalı mayo,yakası taş işlemeli mayo,zebra desenli siyah mayolar ve tropik desenli mayolar bu sezona damgasını vuracağa benziyor.

Mayo takımlarının yanı sıra onları tamamlayan pareolar da en az mayolar kadar şık ve zarif..Kiremit rengi mayo takımının üstüne giyilebilecek yaprak desenli pareo,zebra desenli siyah mayoların üstüne yakışacak V yaka boncuk işlemeli pareo ve en sonuncusu da tropik esintiler taşıyan mayoların üstüne giyilecek yine aynı desende indigo pareolar hanımların beğenisine sunuluyor.

Bu birbirinden şık mayo takımlarını kayra.com.tr sitesinde bulabilir,sitede ürünler hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.