Tekbir 2017 Bayan Kışlık Uzun Hırka Modelleri

tekbir-deri-detayli-renkli-hirka-modelleriUzun hırkalar bu kış sezonunun vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor.Kışlık kombinlerimizin vazgeçilmezi uzun hırkalar,Tekbir markasının hünerli ellerinde bambaşka yorumlarla karşımıza çıkıyor.Yepyeni çizgisiyle tesettür giyim sektöründe iddiasını sürdüren markanın yeni sezon kışlık hırkalarını hanımlar çok beğenecek.

Sadece kış mevsiminde değil mevsim geçişlerinde de kurtarıcımız olan hırkalar,farklı modellerde ve renklerde beğenimize sunuluyor.Uzun hırka modellerinde farklı detayların kullanıldığını görüyoruz.Asimetrik kesimli olanların yanı sıra deri detayları,şal yakalar,renkli patchwork desenler,kuşaklı 2 li hırkalar,kapüşonlu modeller,fermuar detayları Tekbir uzun hırkalarda gözümüze çarpan detaylar arasında yer alıyor.

tekbir-giyim-mavi-hirkaFarklı zevklere hitap eden Tekbir Giyim,2017 kış sezonunda sitesini yenilediği gibi koleksiyonunda tam bir reforma gitmiş diyebiliriz.Sıkıcı ve sıradan modellerden sıyrılarak daha modern ve şık tasarımlara imza atmaya başladı.

2017 kışlık uzun hırka modellerinde kullanılan ana renkler ise haki,olive,vizon,yeşil,bordo,siyah gibi kış mevsimini yansıtan tonlardan oluşuyor.

tekbir-siyah-panama-pelerin-hirkaBuraya kadar anlattıklarımızdan sonra sıra Tekbir kışlık hırka modellerine yakından bakmaya geldi.Galerimizde Tekbir’in en yeni uzun hırkalarını göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın