Tekbir Giyim 2016 Yeni Sezon Pardesü Modelleri

975-pardesu-clove-lacivert-TekbirTesettürlü hanımlar için önemli olan dış giyim kıyafetleri içinde pardesüler,kaplar,feraceler yer alıyor.Soğuk havarda bu kıyafetlere manto ve kabanlar da eklenir.

957-pardesu-melis-lacivert-TekbirTesettür giyim denilince ilk akla gelen markalar arasında yer alan Tekbir Giyim,özellikle dış giyim kıyafetleriyle dikkat çekiyor.Pardesü modellerindeki şıklık kadar minimal detaylar da gözlerden kaçmıyor.Her kadının muhakkak dolabında olması gereken siyah klasik pardesüler,Tekbir Giyim 2016 Yeni Sezon Koleksiyonunda birçok tasarımla karşımızda..

894-pardesu-mina-siyah-TekbirDış giyim seçimlerinizde renk kadar model de önemli..Klasik renkler olan siyah,lacivert gibi renkleri tercih edebileceğiniz gibi bunlara ek olarak bordo,yeşil,bej,haki,vizon gibi renkleri de seçebilirsiniz.

1080-pardesu-20184-bej-TekbirTekbir Giyim 2016 pardesü modellerinde fermuar detayları,kuşaklar,kemerli detaylar ön planda..Tekbir Giyim pardesülerine hakim olan sade şıklık,özellikle minimal tarzı benimsemiş hanımlar için çok uygun diyebiliriz.

977-pardesu-clove-olive-TekbirMarkanın pardesü modellerine Tekbir mağazalarından ve internet sitesinden ulaşabilirsiniz.Yeni sezon pardesü modellerinin fiyatına gelince,fiyatları 120 TL-300 TL arasında değişiyor.

Bir Cevap Yazın