Tesettür Giyim’de Kadife Kıyafetler

2015 modası tesettür kadife yelek modelleri

Kadife kumaşların yeri bambaşka…Sadece moda sektöründe değil,ev tekstili dediğimiz perdelerden oturma gruplarına kadar hemen her üründe yer alıyor.

Bu sezon trendlerinde önemli bir ağırlığı olan kadifeler,çoğu tesettür giyim markalarının kıyafetlerinde de kullanılıyor.Daha çok yelek ve abiye elbise modellerinde kadifelere rastlıyoruz.Kadife kumaşlar modern dokunuşlarla yorumlanarak albenili kıyafetlere dönüşüyor.İşte bu yüzden kadifeler gözümüze daha cazip geliyor.

2015 siyah kadife abiye elbise modelleri

Morlar,lilalar,mavi,saks,mürdüm,bordo renkli kadife kumaşlar en az ipekler kadar zarif ve şık duruyor.Kadife kıyafetler,daha çok özel günler için tercih ediliyor.

Bu senenin modası tesettür kadife elbiseler

Kadife abiye elbiseler ve yeleklerin yanı sıra ceketler,pantolon ve etekler renk renk model model bayanların gardıroplarında yer alıyor.Kadifenin kadın hatlarını gizleyen dokusu nedeniyle tesettürlü bayanlar için daha kullanışlı parçalar diyebilirim.

En güzel tesettür kadife abiye elbiselerKadife elbise ve kadife yelek modelleri-2015

Etek veya pantolon üzerine kadife bir yelek yada kadife bir ceketi giyebiliriz.Sade bir kadife elbiseyi sihirli dokunuşlarla daha çekici bir görüntüye kavuşturabiliriz.Boncuklarla,pullarla ve dantellerle zahmetsiz bir şıklık yakalayabilirsiniz.Bu sebeplerle gardırobunuzda mutlaka kadife bir parça bulundurmalısınız.

 

Bir Cevap Yazın