Tesettür Markalarının Yeni Koleksiyonları ModaMeyra’da

modameyra 2015 tesettür giyim modelleri2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarını modaseverlerle buluşturan tesettür giyim markaları bu yazın oldukça renkli ve şık geçeceğini haykırıyor adeta. Yeni sezon koleksiyonları ile göz kamaştıran tesettür giyim markaları, bu sezon da şıklık ve zarafeti ile bilinen seçkin hanımları giydirmeye devam edecek gibi gözüküyor. Ölçülü giyim tarzını benimseyen tesettürlü hanımlar yeni sezon alışverişine koyuldular bile çoktan. Bu sezon oldukça renkli bir alışveriş sizi bekliyor. Cıvıl cıvıl yaz renkleri ile oluşan kombinler enerjinizi arttıracak çünkü. Stilinize uyan rengarenk modellerden seçimler yaparak gardırobunuza eklemeyi ihmal etmeyin sakın. Şal modasının devam ettiği sezonda kombinlerinizi rengarenk şallarla tamamlamak ise oldukça keyifli olacak.

Yeni sezon ayakkabı ve çantaların da görücüye çıktığı Modameyra aksesuar bölümüne de tıklamayı unutmayın. Ayakkabı ve çantaların da oldukça renkli ve sevimli olduğunu göreceksiniz. Yaz sezonunda tercih edilen ayakkabılarda rahatlık öncelikli aranandır. Sonrasında ise şıklık ve zarafetine bakılır bir ayakkabının. Çantalarda ise günlük kombinlerinizi tamamlayan modellerde öncelikle kullanışlılık aranırken, abiye çanta modellerinde alabildiğine bir göz alıcılık ve şıklık aranır. Yeni sezon elbise, tesettür gömlek ve tunik modelleri ile yapacağınız yaz kombinlerinizi, babet, sandalet gibi rahat modellerle tamamlayıp, kullanışlı çantalardan tercih ederek, salaş formlarda bağlayacağınız şalınız ile tamamlamak oldukça iyi bir fikir.

Tesettür Markalarının Yeni Koleksiyonları ModaMeyra’da

Genç nesil tesettürlü hanımların daha spor tarzda olan, modern kesimli modellerden tercih etmekte olduğunu görüyoruz. İş hayatındaki tesettürlü hanımlar ise çokçası tesettür etek ceket gibi daha klasik çizgilerdeki modellere yöneliyor. Daha feminen çizgilerin hakim olduğu modellerle yapılan kombinler iş hayatının ciddiyetine uyduğundan, iş kadınlarının öncelikli tercihlerinden oluyor. Özel davetlerin vazgeçilmezi ise abiye elbiselerdir. Tesettür abiye elbiselerinde ilk aranan dekolte ve yırtmaçlardan arınmış olması ve iç gösteren kumaşlar kullanılmamasıdır. Bu ölçülerdeki elbiselerin ortak bir sorunu vardı yakın bir zamana kadar. Demode görünümde olmaları. Son dönemlerde tasarlanan tesettür abiye modellerindeki modern kesimler ve şık detaylar göz kamaştırmakla kalmıyor, tercih edenlerin stiline zarif bir dokunuş yapmayı da ihmal etmiyor.

Her yaşa, stile ve bütçeye hitap eden tesettür abiye tasarımları ile göz kamaştıran modameyra.com ile özel davetlerin yıldızı siz olun. Elbiseden abiye elbiseye, etekten pantolona, gömlekten tuniğe, eşarptan şala, feraceden pardesüye, ayakkabıdan çantaya uzanan ürün yelpazesi ile ilgi odağı olmayı sürdüren modameyra.com sezonun en trend modellerine evinizin konforunda sahip olma fırsatı sunuyor. Ölçülü giyim tarzını benimseyen tesettürlü hanımları ihtiyaç duydukları modellerle buluşturan online alışveriş sitesi, kaliteli hizmet anlayışı, koşulsuz iade hakkı ve sürpriz kampanyaları ile ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın