Kategori arşivi: Eşarp Modelleri

Tekbir,Armine,Setrms,Kayra,Zühre,Alvina gibi birçok tesettür markasına ait yeni sezon ve sezon sonu eşarp modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Armine 2017/2018 Sonbahar-Kış Eşarp Koleksiyonu

Armine 2018 eşarp modelleri

Tesettür giyimin önde gelen markalarından Armine,şimdiden 2017/2018 sonbahar-kış sezonuna ait eşarp koleksiyonundan bazı modelleri yayınlamaya başladı.Kısa bir süre sonra da satışa çıkarmaya başlayacak olan Armine,bu sezon da sanat eserine dönüşen eşarplarıyla göz kamaştırıyor.

Armine 2018 sonbahar-kış eşarp modelleri

Sıradanlıktan uzak naif ve zarif eşarp modelleriyle tesettürlü hanımların her zaman dikkatini çekmeyi başaran Armine,2017/2018 sonbahar kış eşarp modelleriyle de başarılı çizgisini korumaya devam ediyor.

Armine eşarp koleksiyonu 2017

Sezonun trend renklerinden ve göz alıcı desenlerden oluşan Armine eşarplarda,yine çiçek desenleri unutulmamış.Fırça darbelerinden çıkmış gibi birer sanat eseri görünümünde olan Armine eşarplar,önümüzdeki yeni sezonda da popüler olacak.

Armine 2017 yeni sezon eşarp koleksiyonu

Yeni sezon eşarp ve giyim modellerini merakla beklediğimiz Armine 2017/18 sonbahar kış koleksiyonu,eminim ki yine hanımlar tarafından çok beğenilecek.

Armine 2017 Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu

Armine 2017 yaz eşarp modelleriDaha soğuk kış mevsimindeyken 2017 yaz koleksiyonundan ipucu niteliğinde tasarımlar paylaşan Armine,tesettür giyim sektöründe yenilikçi ve hızlı olduğunu bizlere bir kez daha kanıtladı.Armine, paylaştığı kıyafetlerle 2017 yaz sezonunda da iddialı olduğunu gösterdi.

Armine 2017 yazlık yeşil kapArmine bu sezon sade silüetleri küçük detaylarla çekici kılıyor.Eşarplarında özgün ve tarz sahibi desenlerden ilham alan marka,zarafeti yeniden yorumluyor.Sezonun favori renkleriyle şekillenen dikkat çekici ayrıntılar Armine yeni sezon koleksiyonunda..

Armine 2017 ilkbahar-yaz kombinleriArmine 2017 yaz koleksiyonuna sanatsal dokunuşlar hakim olacak.Özellikle eşarp modellerinde göreceğimiz farklı desenler,sanki bir ressamın elinden çıkmış gibi tesettürlü bayanların beğenisine sunulacak.

Armine 2017 yaz koleksiyonuHer sezon olduğu gibi Armine’nin 2017 yaz sezonuna da  hem soft pastel renkler hem de koyu renk tonları hakim olacak.Kısaca Armine,zengin ürün yelpazesiyle çeşitli yaşlarda farklı beğenileri olan hanımların kalbini kazanacak.

Modanisa 2017 En Güzel Pratik Şal Modelleri

capraz-pratik-sifon-sal-siyah-ayse-turban-tasarimBayanların şıklıkla yarıştığı günümüzde aksesuarların gücü inkar edilemez.Kombinlerin son dokunuşu olan eşarp,şal,takı,çanta gibi aksesuarlar bayanların hayatında önemli bir yere sahiptir.Özellikle tesettürlü hanımlar için zorunluluk olan şal ve eşarplar,farklı markaların koleksiyonlarında çeştli renklerde ve modellerde karşımıza çıkıyor.

pratik-sifon-sal-yesil-differenzaTesettür giyimde önemli bir yeri olan şal modelleri,Modanisa’da farklı markaların ürünleri olarak satışa sunuluyor.Pratik ve kullanışlı şal modelleri,penye,şifon,ipek karışımlı,polyester,koton gibi kumaşlar kullanılarak tasarlanmış.

pratik-topuzlu-sal-pudra-ayse-turban-tasarimHer renkte kıyafete uyum sağlayacak şal modelleri,pratik kullanımları sayesinde rahat ve konforlu bir yaşam sunuyor.Modanisa pratik şallarda gözlenen tek renkle sağlanan sadelik,farklı küçük detaylarla hareketlendirilmiş.

capraz-pratik-sal-dantelli-yesil-ayse-turban-tasarimTaşlı detaylar,danteller,nakış işlemeler,püsküller,ponponlar,broş gibi farklı ve iddialı ayrıntılarla hareketlendirilen pratik şal modelleri,tesettürlü hanımların beğenilerine hitap ediyor.