Kategori arşivi: Aker Eşarp Modelleri

Aker tesettür giyim markasına ait yeni sezon ve sezon sonu eşarp koleksiyonları burada..

Aker Eşarp Modelleri 2019

aker 2019 ilkbahar yaz esarp koleksiyonu

Aker giyim modellerinde olduğu kadar eşarp ve şal modellerinde de iddiasını sürdürüyor.Çiçek desenleri,sulu boya baskılar,leopar desenleri,yaprak desenleri,geometrik desenlerin hakim olduğu Aker eşarp koleksiyonunda renk ve desenlerin uyumu dikkat çekiyor.

aker 2019 cicek desenli esarp

Aker yeni sezon eşarp koleksiyonunda ipek krep saten eşarplar,ipek tivil eşarp,taşlanmış ipek saten eşarpları yer alıyor.İpek krep saten eşarpların fiyatları 205 TL ve tivil eşarp eşarpların fiyatları ise 180 TL’den satışa sunuluyor.

aker leopar desenli esarp

Günlük giyim kombinlerinize şıklık katacak Aker ipek eşarplar,canlı renkleriyle ve enerjik desenleriyle göz kamaştırıyor.İpek eşarp takmayı seven hanımlar için çok farklı modellerde tasarlanan bu şık aksesuarlar,her yaştan bayana hitap ediyor.

aker cicek desenli esarp

Tesettürlü hanımların baş örtüsü olarak kullandığı Aker eşarpları,diğer bayanlar ise boyunlarına fular olarak kullanmayı tercih ediyor.Her ne sebeple olursa olsun şık bir görünüm için Aker eşarp modelleri tam biçilmiş kaftan..

aker lila desenli esarp

Göz alıcı eşarplar hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve sipariş vermek isterseniz aker.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aker 2016 İlkbahar-Yaz Eşarp Modelleri

Aker 2016 ilkbahar-yaz eşarp koleksiyonuEşarp markaları arasında ilk sıralarda yer alan Aker,2016 İlkbahar-Yaz sezonuna ait eşarp koleksiyonunu yayınladı.İpek krep saten eşarp modellerinden oluşan koleksiyonda eşarpların herbirinin fiyatı 130 TL..

Aker 2016 eşarp modelleriAker 2016 yeni sezon eşarplarda hem model hem de renk çeşitliliği bulunuyor.Beğendiğiniz desendeki eşarbın her rengini bulabilirsiniz.90*90 boyutlardaki ipek krep eşarplar,model olarak o kadar zengin ki aradığınız her eşarbı Aker 2016 Bahar-Yaz Koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Aker 2016 eşarp koleksiyonu modelleri

Aker 2016 ipek krep eşarp modelleriEşarp modellerinde çiçek desenler,suluboya desenleri,geometrik desenler,zincir desenler,dijital desenler,yaprak desenleri ve bunun gibi birçok deseni görmek mümkün..Renk yelpazesinin çok geniş olduğunu düşünürsek Aker 2016 yeni sezon eşarpları hem kendiniz hem de sevdikleriniz çok beğenecek.

Aker 2015/2016 Sonbahar-Kış Eşarp Koleksiyonu

Aker 2016 ipek eşarp modelleri

Eşarp,çanta ve tesettür giyim ürünleriyle tanıdığımız Aker,yeni sezon eşarp ve tesettür giyim ürünlerini mağazalarında satışa sunmaya başladı.Aker 2015/2016 Sonbahar-Kış Eşarp Koleksiyon Modelleri aker.com.tr‘de satışa sunulmaya başlandı.

2016 Aker eşarp modelleri

Aker krep ipek eşarplarına baktığımızda renk ve desen olarak bir çeşitlilik sözkonusu..Aynı desene sahip eşarbın çok farklı renkleri bulunuyor,her zevke ve tercihe uygun eşarp modelleri hanımların gönlünü çeleceğe benziyor.Aker 2016 yeni sezon ipek eşarp fiyatları ise 129 TL ve 139 TL …

2016 sonbahar-kış Aker eşarp koleksiyonu

Aker 2015 ilkbahar/yaz sezonuna ait ürünleri de  %70’e varan sezon sonu indirim fırsatlarıyla Aker mağazalarından ve online alışveriş sitesinden temin edebilirsiniz.

Aker 2015-2016 sonbahar-kış eşarp koleksiyonu
Aker 2016 en yeni eşarp modelleri
Aker 2016 sonbahar-kış eşarp koleksiyonu
Aker 2016 yeni sezon eşarp modelleri
Aker 2016 yeni sezon ipek eşarplar