Kategori arşivi: Tesettür Gelinlik

2014-2015 sezonlarına ait modern tesettür-kapalı gelinlik modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Osmanlı Moda 2017 Tesettür Gelinlik Modelleri

osmanlı moda 2017 tesettür gelinlik modelleri

Osmanlı çizgilerini tasarımlarına taşıyan Osmanlı Moda,İzmir Alsancak’ta moda sektörüne adım atmıştır.Geçmişin çizgilerini,geleceğin modasıyla buluşturan moda evi,Osmanlı motiflerinin günümüz modasına ayrı bir tarz katacağını düşünerek tasarımlarında bu motifleri sıkça kullanıyor.

osmanlı moda-OG1646-tesettür gelinlik

Osmanlı Moda,tesettür gelinlik,nişan elbiseleri kaftan bindallı modelleriyle bilinen bir marka haline geldi.Bunda geniş bayi ağı,internet sayfası ve sosyal medyadaki takip oranlarının katkısı yadsınamaz.

osmanlı moda 3 boyut dantelli tesettür gelinlik

Birbirinden farklı gelinlik modellerinin yer aldığı Osmanlı Moda’da şık ve zarif işlemeler,pelerin detaylar,güpürler dikkat çekiyor.Tesettürlü gelin adaylarının isteklerine göre hazırlanan gelinliklerde dantel,çiçek,taşlar ve işlemeler sıkça kullanılmış.

Osmanlı Moda OG1686-tesettür gelinlik

Osmanlı Moda,hanımların gelinliklerine ve yüz yapılarına göre türban tasarımları da hazırlıyor.Düğün günlerinizde en büyük sıkıntı olan türban bağlamayı da yine kendileri yapıyor.

osmanlı moda-OG1410-tesettür gelinlik

Sizler için hazırladığımız 2017 sezonu Osmanlı Moda tesettür gelinlik modellerine galerimizden bakabilirsiniz.

Fatma Sevildi 2016 Tesettür Gelinlik Modelleri

Fatma Sevildi tasarımı tesettür gelinliklerKişiye özel (haute couture) gelinlik ve abiyede sektörün lideri olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen genç girişimci ve moda tasarımcısı Fatma Sevildi,müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutmasıyla kısa zamanda tesettür abiye ve gelinlik sektöründe ön sıralara yerleşti.

Fatma Sevildi tasarım gelinliklerÖmrünüzün en mutlu gününüzde özenmeniz gereken gelinliğinizken,yeterli vakit ayırmama nedeniyle yada üç kuruş kar edeyim derken tam bir fiyaskoyla karşı karşıya kalabilirsiniz.Belki de bir ömür boyu bir daha bakmak istemeyeceğiniz fotoğraflarınız olabilir.İşte bu yüzden gelinlik modeli seçiminiz ve nereye diktireceğiniz önemli bir hal alıyor.

2016 tesettü gelinlik-Fatma SevildiFatma Sevildi memnun müşteri portföyüyle ve zarif tesettür gelinlikleriyle gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer alıyor.Dantel ağırlıklı ve işlemeli gelinlikleriyle göz dolduran Fatma Sevildi,kişiye özel gelinlik ve abiye tasarımlarıyla şık giyinmeyi seven ayrıcalıklı bayanlara hitap ediyor.

Hasret Moda Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik, Tesettür Gelinlik Modelleri

Hasret Moda,Melahat Öztürk tarafından 1994 yılında Güngören’de ilk şubesiyle faaliyetine başlamış bir marka…Her geçen gün büyüyen Hasret Moda,en iyi hizmet ilkesiyle faaliyetine devam etmekte…Bugüne kadar kendine özgü tasarımlarıyla farklılığını göstermiş ve kişiye özel  çalışmalarıyla muhteşem gelinliklere imzasını atmış.

Hasret Moda 2015 tesettür gelinlikler

Özel tasarım tesettür türbanlı gelinlik ve nişanlıklar ve hatta özel tasarım abiyelerle müşterilerinin özel isteklerini, profesyonel kadro ve kaliteli hizmet anlayışıyla sunuyor.Modadaki en son trendleri takip ederek müşterilerinin özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak istedikleri gelinliklere kavuşmalarını sağlıyor.

Hasret Moda 2015 tesettür gelinlik modelleri

Hasret Moda,her tarzdaki  gelinlikleri ürettiği gibi her bütçeye göre de modeller üretmekte…Her tarza hitap edebilen farklı gelinlik modellerinden özellikle türbanlı bayanlar için tasarlanan gelinlikleri görmeden kararınızı vermeyin.Toplamda 5 şubesiyle hizmet vermeye devam eden Hasret Moda,2015 tesettür gelinlik modelleriyle göz kamaştırıyor.

Hasret Moda 2015 pembe tesettür gelinlik

Gelinlik tasarımlarına baktığımızda incili,boncuklu işlemeli olanlar dikkatleri çekiyor.Gösterişli ve ağır gelinlik modellerinden hoşlanan bayanlar için Hasret Moda tasarım gelinlikler tam size göre…Dubai tarzı abaya modellerini anımsatan gelinlikler,en özel gününüzde en güzel gelin siz olacaksınız.