Tesettürlü Sünnet Anneleri İçin En Güzel İndirimli Abiye Kıyafetleri

aysima-abiye-somon-minel-askEvlatlarının sünnet gibi en önemli gününde ne giyeceğine karar veremeyen tesettürlü anneler için farklı markalardan en güzel abiye modeller hazırladık.İçlerinde rahat edecekleri şık abiye modelleri, anneler için oldukça hayati bir önem taşır.

maral-abiye-kenzo-lacivert-renkli-Tekbir GiyimBu özel günde giyilecek abiye modeline karar verirken sünnet düğününün yapılacağı mekana göre bir model seçilmelidir.Eğer salon ya da otel gibi mekanlarda yapılacaksa daha ağır ve klasik kesimlerden oluşan abiyeleri tercih etmenizi öneririz.Evde ya da diğer yerlerde yapacağınız sünnet için daha düz kesimli,sade bir elbise tercih edebilirsiniz.

Tekbir-giyim-abiye-pudra-elbiseSünnet annelerinin en çok tercih ettiği renkler arasında kırık beyaz,ekru,pudra ve vizon tonlarından oluşuyor.Son yılların gözdesi mint rengini de eklemek lazım.Fakat bu renkteki abiyeler daha çok yaz aylarına yakışır.Sonbaharda bu renk pek tercih edilmiyor.

kaftanli-abiye-elbise-bordo-dersaadetSünnet düğününde annelere en çok yakışacak olan modellerin daha çok kaftan elbiseler,2 parçalı abiye elbiseler ve ceket-etek takımları olduğunu söyleyebilirim.Çok fazla gösterişli,pullu payetli ve kabarık etekli abiye elbiselerin sünnet düğünü için fazla abartılı olduğunu düşünüyorum.Tabi bu benim düşüncem,zevkler ve tercihler insandan insana değişebiliyor.

armine bej pilili elbiseEğer gözünüzde canlandıramadığınız bir model yoksa ”Tesettürlü Stil” olarak en çok tercih edilen sünnet anneleri için en güzel abiye kıyafetlerinden oluşan galerimize göz atıp fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın