Tofisa 2018 Bayramlık Kapalı Giyim Tunik Kombinleri

Tofisa bordo ahu 7 li tunik kombin-200 TL

Tofisa,com 2006’dan bu yana toptan ve perakende tesettür giyim sektöründe hizmet veren,bu zamana kadar kendini geliştiren bir marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen bir e-ticaret firmasıdır.

tofisa beyaz yazı baskılı king tunik-80 TL

Kuruluşundan bu yana ”Toptan Fiyatına Satış” ilkesiyle hareket eden marka,daima en kaliteli ve en uygun giyim modellerini müşterileriyle buluşturuyor.

tofisa 6 parça volenli beyaz vizon tunik pantolon takım-130 TL

Tofisa,tesettür giyim,tesettür kombin,tunik kombin,elbise kombin gibi birçok farklı alanda müşterilerine toptan fiyatına satış imkanı sunuyor.

tofisa haki king tunik-80 TL

Biz de bu yazımızda Tofisa’nın 2018 bayramlık kapalı giyim tunik kombinlerini hazırladık.Tofisa’da klasik tunik kombinlerinden spor tunik kombinlerine kadar farklı yaştan ve farklı beğeniden hanımlara hitap eden birçok tunik kombinleri yer alıyor.

tofisa siyah haki tunik pantolon şal kolye çanta kombin-170 TL

Sadece bayramda değil düğün,nişan gibi özel günlerde de giyebileceğiniz tunik kombinleri göz kamaştırıyor.Dar kesim ve bol kesim pantolonlar kullanılarak yapılan tunik kombinlerinde topuklu ayakkabıların yanı sıra spor ayakkabı ve babet gibi rahat ayakkabılar da kullanılmış.

tofisa yeşil siyah tunik pantolon takım-130 TL

ÖNEMLİ BİR HATIRLATMA; Bütün tunik kombinlerinde çanta,ayakkabı ve aksesuarlar fiyata dahil değildir.Bu durum sadece belli başlı tunik kombinlerinde geçerlidir.

 

Bir Cevap Yazın