Vakko 2016 Yeni Sezon Eşarp Modelleri

vakko-2016-yeni-sezon-esarp-koleksiyonuZengin eşarp modellerine sahip,tamamen el işçiliği ile üretilmiş Vakko eşarpları,bu sezon renklerin ve desenlerin uyumundan oluşan yepyeni bir koleksiyonla, kombinlerinizin eşsiz parçaları arasında yer alacak.

vakko-2016-yeni-sezon-esarp-modelleriHer zaman yenilikçi eşarp modelleriyle karşımıza çıkan Vakko,bu sezon da 91 farklı desenle eşarp trendlerini belirliyor.Vakko eşarp koleksiyonu,ipek dokumalar,yün,ipek ve kaşmir kumaşlarla çalışılmış 6 farklı desen grubundan oluşuyor.Romantik çiçekler,optik çizgiler,geometrik,etnik desenler,fiyonklar ve hayvan yüzleri..

vakko-2016-yeni-sezon-esarp-koleksiyonu-modelleriFarklı renk tonlarıyla içimizi ısıtacak kızıl ve kahvenin yanı sıra altın,bordo,lacivert,antrasit ve klasik asil siyah Vakko‘nun eşarp,uzun fular ve şallarında hayat buluyor.

Her sene sınırlı sayıda üretilen Vakko Exclusive Eşarp Koleksiyonu da desen ve renkleriyle Vakko Eşarp‘ın en özel seçeneklerinden olmaya devam ediyor.

vakko-geometrik-desenli-esarp-modelleri-2016Ufak dokunuşlarla göz alıcı bir şıklığa kavuşmanın kilit parçası Vakko Eşarp,serin sonbahar ve kış aylarında ipek dokusu ve her biri özenle tasarlanan desenleriyle zamansız bir şıklık sunuyor.

vakko-2016-cicek-desenli-ipek-esarp-modelleri

Bir Cevap Yazın