Yeni Sezon Keçe Pardesü-Kap-Kaban Modelleri

kece-kap-murdum-armineSoğukların iyiden iyiye bastırdığı şu günlerde keçe kumaştan yapılma pardesü-kap veya kaban giyme vaktimiz gelmişte geçiyor demektir.Keçe kumaşlar bir gelenek olarak günümüze kadar süregelmiştir.Tesettür giyim markaları da bu kumaştan yararlanarak en güzel pardesü-kap-kaban gibi dış giyim ürünlerine tasarımlarında yer verdi.

kapsonlu-kece-manto-bordo-nihanYeni sezon koleksiyonlarında sıkça gördüğümüz keçeden yapılma kabanlar,pardesüler,kaplar en şık halleriyle karşımıza çıkıyor.Geleneksel metotlar kullanılarak işlenen keçeler,hafif ve kullanımı kolay oldukları için tercih ediliyor.

kece-manto-yesil-nihanBu senenin modası keçe tasarımlar,siyah,lacivert,bordo,ekru,kırmızı,mor,mürdüm,kahverengi aradığınız her renkte karşınıza çıkıyor.Deri detaylı olan modellerden fermuarlı modellere metal süslemeli olanlardan düğmeli modellere kadar aradığınız her modelde keçe kap,pardesü ve kabanlar,tanınmış tesettür giyim markalarının koleksiyonlarında da yer alıyor.

onu-tokali-kece-kap-siyah-tuncayTesettür giyimin öncü markaları özel keçe tasarımlarıyla kışı karşılıyor. Sıcağı, soğuğu ve tozu geçirmeyen keçelerle hazırlanmış birbirinden şık kaplar ve pardesüler sıcacık bir kış geçirmenizi sağlıyor.

Yeni Sezon Keçe Kaban-Pardesü-Kap Modelleri

 

Bir Cevap Yazın