Zühre 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Katalog Modelleri

zuhre-2016-sonbahar-kis-koleksiyonuTesettür giyim markalarının 2016/2017 sonbahar-kış sezonuna ait koleksiyonları birbiri ardına yayınlanmaya başladı.Bu markalardan bir tanesi de sadece pardesü,kap,kaban,manto,trençkot gibi dış giyim kıyafetleri üreten Zühre Giyim..

Her sezon olduğu gibi bu sezonda kalitesinden ödün vermeden tasarımlarında şıklığı yakalayan Zühre Pardesü,bazı küçük detaylarla dış giyim modellerine farklı dokunuşlar katarak göz alıcı sanat eserlerine dönüştürüyor.Bu da Zühre‘yi diğer markalardan farklı kılıyor.

zuhre-2017-yeni-sezon-katalogTesettür pardesü,kap,manto denilince akla ilk gelen marka olan Zühre,yeni sezon koleksiyonunda da başarısını bir kez daha kanıtlıyor.Özellikle ürün yelpazesinin çok geniş olmasıyla hanımların tercihlerini yapması epey zorlaşacak.

zuhre-2017-yeni-sezon-kap-pardesu-modelleriZühre 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonunda deri ve kürk detayları,asimetrik kesimler,üniforma formunda tasarımlar,panço modelleri,pelerin detaylı pardesü ve kaplar,ekose detaylı pardesü ve kaplar,iri cep detaylı kabanlar ve dolgulu kapitone uzun montlar dikkat çekenler arasında yer alıyor.

zuhre-2017-kahverengi-pardesu-manto-modelleriZühre Pardesü‘nün 2017 yeni sezon koleksiyonundan en göze çarpan modelleri sizler için derledik.Daha fazla bilgi için zuhrepardesu.com.tr‘yi ziyaret edebilir veya Zühre’nin Facebook,Instagram hesapları üzerinden markayı takip edebilirsiniz.

Koleksiyonun geri kalan modellerine galerimizden bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın