Zühre 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonuyla Sofistike Şıklık

zühre 2017 haki pardesü

İlkbahar mevsimine giriş yaptığımız şu günlerde markalar birbiri ardına yepyeni koleksiyonlarını görücüye çıkarmaya başladı.Büyük bir merakla beklediğimiz Zühre’nin 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu da görücüye çıkmış durumda..

zühre 2017 yeni sezon dış giyim modelleri

Yeni koleksiyonun katalog ve lookbook fotoğraflarını sitesinde paylaşan markanın yeni sezon modelleri oldukça şık ve modern dokunuşlara sahip..Zamansız parçalardan oluşan koleksiyonda pardesü ve kap gibi dış giyim modelleri yer alıyor.

zühre 2017 yeni sezon koleksiyonu

Her zaman farklı ve sıra dışı tasarımlara imza atan markanın bu sezonda da iddialı olacağını söyleyebiliriz.Dış giyim modelleriyle her zaman adından söz ettiren Zühre,2017 ilkbahar yaz sezonunda da bu geleneği bozmuyor.

zühre 2017 yeni sezon katalog

Yeni sezon kap ve pardösü modellerinde ürün çeşitliliği ve zengin renk paleti,farklı zevklere sahip hanımlara büyük bir kolaylık sağlıyor.Siyah,lacivert,haki,mavi,bej gibi renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyonda nakışlar,büzgüler ve fiyonklar tasarımlara feminen bir hava katıyor.

zühre 2017 yazlık giyim modelleri

Sofistike şıklık isteyen hanımların gözdesi olacak parçaları gardırobunuza eklemeyi unutmayın.Yeni sezon Zühre pardesü ve kap modelleri,farklı ve zarif kesimleriyle bayanların kalbini fethedecek.

Bir Cevap Yazın