Zühre 2019 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu

zuhre 2019 ilkbahar yaz koleksiyonu

Zühre 2019 ilkbahar yaz koleksiyonu ile bu sezona damgasını vuracak.Zühre,mevsimlik pardesü ve bu parçalara uyum katan çantalarla kombinlere son dokunuşları yapıyor.İlhamını doğadan alan tasarımlarda Pantone’un 2019 yılı rengi seçtiği papaya,sezonun enerjik ve fresh güneş sarısı,gök mavisi,toz pembe ve pastel renkleri ön plana çıkıyor.

Doğanın uyanışının başladığı bahar günlerinde değişimi modadan dekorasyona kadar her alanda hissediyoruz.Zühre’nin 2019 ilkbahar yaz koleksiyonunda modern dokulara eşlik eden canlı renkleri görüyoruz.

zuhre 2019 giyim modelleri

Muhafazakar giyime 2004 yılından beri yön veren Zühre,yeni sezon ürünlerinde canlı renklere yer vererek farklı yaş gruplarına ve farklı vücut tiplerine göre modeller sunuyor.Her sezonun vazgeçilmezi pardösüler rahatlığı ve şıklığı ile tercih edilirken rengarenk Z patern çantalar koleksiyonun tamamlayıcı aksesuarları oluyor.

zuhre 2019 yeni sezon koleksiyonu

Dış Giyimin Vazgeçilmezi Mevsimlik Pardösüler

Zühre 2019 bahar yaz koleksiyonuna son dokunuşu mevsimlik pardösülerle yapıyor. Floral detayların yer aldığı dış giyim koleksiyonu baharın tüm renklerini içine alıyor.Markanın mevsimlik pardesü kataloğunda her vücut tipine uygun klasik ve modern tasarımlar görmek mümkün..

Koleksiyonun Son Dokunuşu Şık Çantalar

Baharın gelmesiyle birlikte ağır çantaların yerini clutch ve klasik modeller alıyor.Kışın çantalarda çoğunlukla kırmızı renk kullanılırken Z patern çantalarda ise renkler bağımsız bırakılıyor.Klasik stili benimseyenlere rengarenk çantalarla unutulmaz bir bahar deneyimi yaşatıyor.

Bir Cevap Yazın