Zühre 2019 Yeni Sezon Tesettür Giyim Koleksiyonu

Zühre 2019 sonbahar-kış tesettür giyim koleksiyonuyla yaz sezonuna yavaş yavaş veda ediyor.Muhafazakar giyim modasına uygun olarak hazırlanan yeni sezon koleksiyonunda doğanın yansımalarını taşıyan giyim modelleri gözümüze çarpıyor.

zuhre 2019 tesettur tunik modelleri

Tunikler,ikili takımlar,çantalar ve eşarplar ile bu sonbahar kendi kombininizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.Tesettürlü hanımların kombin derdine son verecek kıyafetlerle başarılı bir koleksiyona imza atan Zühre,bu sonbahar-kış sezonunda da hanımların gözdesi olacak.

Zühre’nin İkili Takımları Koleksiyonun Gözdesi

Bu sezon mevsimlikler yerini ikili takımlara ve tuniklere bırakıyor.Zühre’nin 2019 yeni sezon koleksiyonunda ikili takım ve tuniklerin yanı sıra şık ve rahat trençkotlar da yer alıyor.Koleksiyonda en çok tercih edilen bej ve toprak tonları,pul ve taş detaylarıyla birleşerek parçalara hareket katıyor.

Yepyeni Çanta Modelleri Zühre 2019 Koleksiyonunda

Her tarza hitap eden çanta modelleriyle bu sezon da dikkatleri üzerine çekecek olan Zühre,çanta modellerinde dore,lame gibi parıltılı renkleri kullanırken diğer yandan da her zaman asil bir renk olan siyahtan da vazgeçmemiş.

zuhre 2019 canta modelleri

Bu renkleri tercih etmeyenler için ise çantalarda canlı pastel tonları kullanmış.Günlük kullanım için büyük ebatlı omuz çantalar,tote ve kova çanta modelleri tasarlayan marka,klasik şıklık isteyenler için ise küçük boyda sedefli çanta modellerini koleksiyonuna katmış.

Her Zevki Yansıtan Eşarp Modelleri Zühre’de

Zuhre 2019 sonbahar kis koleksiyonu

Hem kaliteli hem de özgün eşarp modelleriyle iddialı olan Zühre,bu koleksiyonunda sıcacık dokuya sahip eşarplarıyla kadınların vazgeçilmezi olacak.

Bir Cevap Yazın