Zühre 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

zuhre 8 mart dunya kadinlar gunu

8 Mart Dünya Kadınlar Gününün global sembolü olarak sarı çiçekleri ve hoş kokusu ile tanıdığımız mimoza çiçeği,Zühre 2020 ilkbahar yaz koleksiyonun da ilhamı oluyor.Kadınlar gününün simgesi olan mimoza çiçeği,uçucu çiçekleri ve kırılması zor dalları bizlere kadınları anlatıyor.

zuhre 2020 ilkbahar yaz koleksiyonu

Kadınların hayattaki güçlü duruşlarını mimoza çiçeğine benzeten Zühre 2020 yeni sezon koleksiyonunda bu çiçeğin rengini tasarımlarında kullandı.Marka bu koleksiyonu ile kadınların aslında gerektiğinde ne kadar güçlü,gerektiğinde ise ne kadar naif olduğunu anlatıyor.

zuhre 2020 yeni sezon koleksiyonu

Zühre koleksiyonunda yine bu sezonda toprak tonlarını görüyoruz.Neon,balon kollar,organze,file ve çiçek desenli detaylar ile Zühre’nin 2020 ilkbahar yaz koleksiyonundaki en büyük yenilik ise abiyeler…Şık bir davete gidecek hanımların gözdesi Zühre abiyeler olacak.

Bal kabağını andıran gölgeleri sayesinde sonbahar için de ideal olan portakal kabuğu yeni koleksiyonda dikkat çekiyor.Ayrıca neon yeşiline siyah eşlik ediyor.File detaylar ise kadınlara kombinlerinde öz güven sunuyor.

Gün batımını yansıtan turuncunun bu zengin tonu,üzerinizdeyken kendinizi güçlü hissedeceksiniz.Sezonun diğer sıcak tonlarıyla da uyum sağlayan bu renk kombinlerde kuşkusuz maviyle çok yakışacak.Safran rengi ise kombinlerde turuncu ve sarı renkleri arasında uyumlu ve dengeli duruyor.

Zühre 2020 yeni sezon koleksiyonunun dikkat çeken diğer renkleri ise tarçın çubuğu rengi,gün ışığı rengi,soluk denim rengi ve tabi ki özellikle abiyelerde kullanılan siyah olarak görülüyor.

Yeni koleksiyonla ilgili lookbook ve katalog görsellerinin yer aldığı galerimizden Zühre 2020 yeni sezon giyim modellerine yakından bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın