Zühre Pardesü 2017/2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

zühre 2018 fall winter collection

Özellikle tesettür dış giyim modelleriyle adını duyuran Zühre Pardesü,2017/2018 Sonbahar-Kış Koleksiyonunda önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da harika tasarımlara imza atmış.Koleksiyona hakim olan kürk detaylar,nakış işlemeleri,kamuflaj desenleri,ekose desenler ve birçok farklı detay göze çarparken koleksiyon 4 farklı seriyle karşımıza çıkıyor.

zuhre pardesü 2017-2018 sonbahar kış koleksiyonu

4 farklı seriden oluşan Zühre 2018 yeni sezon koleksiyonunda yer alan pardesü,kap,kaban ve manto gibi birbirinden şık tasarımlar her yaştan farklı zevklere  sahip tesettürlü hanımlara hitap ediyor.

zühre kürk yakalı nakışlı kışlık pardesü modelleri

Aura,Elegans,Etnik Ve Metropol gibi 4 serinin yer aldığı Zühre 2018 kış koleksiyonunda ortak detaylar nakış işlemeleri ve kürk parçalardan oluşuyor.Kürk detaylar daha çok boyun,yaka ve kapüşon kısımlarında kullanılmış.

zühre 2018 kış koleksiyonu pardesü modelleri

Hayatın içinde bir adım önde giden dinamik ve enerjik tesettürlü hanımların zevkine hitap eden dış giyim modelleri tasarlayan Zühre,kuralları yeniden belirliyor.Metropol serisi ile özgün,cesur ve iddialı tavrını ortaya koyan Zühre,göz alıcı işlemeler,zengin gösteren kürk detaylar,şehrin temposuna ayak uyduran Metropol Serisinde..

zühre 2018 metropol serisi koleksiyonu

zühre 2018 kış koleksiyonu metropol serisi

zühre 2018 kış koleksiyonu metropol serisi

Güçlü,başarılı ve ayrıcalıklı Aura Serisi,kendinden emin adımlar,şıklığınızı gözler önüne seren detaylar sade fakat şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

 

zühre 2018 yeni sezon aura koleksiyonu

zühre 2018 yeni sezon aura koleksiyonu

Etnik serisine gelirsek bu serideki tasarımlar geleneksel ve geçmiş zamanın izlerini taşıyor.Geçmişten gelen motifler,zamansız şık tasarımlar  Etnik serisinde hayat buluyor.

 

zühre 2018 kış koleksiyonu etnik serisi

Son olarak Elegans serisini 3 kelimeyle özetleyebiliriz.Lüks,asil ve özel..Asalet timsali kesimler,göz alıcı konturlar sizi ihtişama davet ediyor.

zühre 2018 kış koleksiyonu elegance serisi

zühre 2018 kış koleksiyonu elegance serisi