Blok Topuklu Ayakkabılarla Rahatlığı Ve Şıklığı Birarada Yaşayın

2015-Blok-Topuk-Ayakkabı-Modası

Tory Burch

Topuklu ayakkabılar çoğu kadın için özel bir öneme sahiptir.Çoğu zaman rahatsızda olsak bütün bu eziyetlere kadar katlanacak kadar çok severiz topukluları..Hele bir de ince topukluların üstünde yürümek ayrı bir marifet ister.Fakat yine de şıklığı daha çok bu tarzdaki ayakkabılarla tamamlarız.

2015-Blok-Topuk-Ayakkabı-Modası-Proenza Schouler

Proenza Schouler

Hem topuklu ayakkabıdan vazgeçemiyor,bir yandan da rahatlık istiyorsanız blok topuklu ayakkabılar tam size göre..Blok topuklu ayakkabılarla rahatlık ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz.Sezonun trendi bu ayakkabılarla güçlü ve rahat adımlar atın.Ayağı sımsıkı saran bu modeller kalın topuğu sayesinde düz ayakkabıların rahatlığını yaşatıyor.

2015-Blok-Topuk-Ayakkabı-Modası-Tabitha Simmons

Tabitha Simmons

Pek çok ünlü markanın koleksiyonlarında gördüğümüz blok topuklu ayakkabıların en güzel tarafı,uzun saatler ayakta kalsanız bile ayaklarınızı yormuyor.

Bu model ayakkabıları salaş bir etekle yada İspanyol paça pantolonla kombinleyerek kalın formunu biraz yumuşatmış olursunuz.Hem şıklıktan hem de rahatlıktan yana olan bayanlar için blok topuklu ayakkabıları tavsiye edebiliriz.

Bir Cevap Yazın