Doque 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Dünya modasını tesettür giyime taşıyan Doque İlkbahar/Yaz koleksiyonu şıklığıyla olduğu kadar fiyatlarıyla da dikkatimizi çekiyor. Üstelik e-tesettür’de ve modameyra’da satışa çıkan Doque 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonu İndirim Kodları web sitesindeki kampanya ve kuponlar sayesinde cebinizi yakmıyor. Yılın tüm renklerini ve tarzlarını bir koleksiyonda buluşturan Doque, klasik tesettür giyim tarzının sınırlarını genişletmişe benziyor.

Yılın modası olan minimal ruhu sade uzun elbiseler, pardösü, ferace ve kaplarla tasarımlarına yansıtmışlar.


Doque 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu kap modelleri

Floral desenlerde bu yıl hiç olmadığı kadar moda, Doque’da koleksiyonuna bir kaç floral desenli tunik serpiştirmeyi unutmamış, üstelik yazı yansıtan cıvıl cıvıl renkler ile…

Doque 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu gömlek tunik modelleri

Çizgili ve puantiyeli bluzleri- tunikleri de es geçmeyen Doque sayesinde hem şık, hem sade hem de oldukça gösterişli tgiyinebilirsiniz. Renkli, ince hırkalar bahar ve yaz aylarında oldukça kullanışlı olacak gibi gözüküyor.

Doque 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu tunik modelleri

Genç giyimin vazgeçilmezi denim elbise ve pardösüler farklı modelleriyle koleksiyonun en iddialı parçaları arasında yer alıyorlar.

Doque 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu kot spor kap modelleri

Ve son olarak bohem tarzı da unutmayan Doque, tesettür giyimde sınır tanımamış, yine bu senenin modası olan bol hippi elbiseler tesettür giyimle çok iyi uyum sağlamış. Bu koleksiyon yeniliklere açık genç kesimin büyük ilgisini çekecek gibi duruyor.

Doque 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu tesettür elbise modelleri

Bir Cevap Yazın