Ekose Desenli 2016 Tesettür Tunik Modelleri

deri-detayli-tunik-petrol-ulviye-portakal-150 TLBazı renklerin,modellerin,kesimlerin ve desenlerin modası hiç geçmiyor.Nerdeyse tüm sezonlarda kıyafet ve aksesuarlarda yerini alıyor.Bu modası geçmeyenlerden birisi de ekose desenler..Bu deseni gördüğümüzde çocukluk yıllarımızı hatırlatan küçük yada büyük ekoseli etekler,elbiseler hatırımıza gelir.

style-tunik-petrol-ulviye-portakal-150 TLSürekli devri daim ederek karşımıza çıkan ekose desenler,farklı biçimlerde karşımıza çıkıyor.2016 sezonunda özel renkler,çizgilerle ekose tunikler tekrar karşımıza çıkıyor.

tugba-venn-ekose-tunik-kirmizi-130 TLEkose tuniklerde en çok kullanılan renk kırmızı,bu rengi lacivert,mavi,kahve,yeşil,gri gibi renkler takip ediyor.Tamamı ekose desenli olan gömlek tunik modellerinin yanı sıra ekose desenli robadan tunikler ve kapüşonlu tunikler de göze çarpan modeller arasında..

robali-ekoseli-tunik-lacivert-benin-60 TLetegi-ekoseli-tunik-grimor-ekose-benin-35 TLŞimdi gelelim ekose desenli 2016 tesettür tunik modellerine..En favori ekose tunikler galerimizde görücüye çıkıyor.

Bir Cevap Yazın