En Şık Tasarımlar Nihle 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda

Nihle 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonuHavalar gittikçe ısınıyor ve bu sıcak havalarda tesettürlü hanımların hem rahat hem de şık olacakları en yeni tesettür tasarımlar Nihle 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda..Bu yaz farklı olacak.En yeni modeller,en yeni desenler ve en güzel renkler Nihle farkıyla sizlerle..

Şıklığınıza değer katan Nihle,yaza damgasını vuran tasarımlarla ve enerji dolu capcanlı renklerle karşımızda..Yaz mevsimini çağrıştıran dinamik ve şık kıyafetler,en canlı renklerle birleşince ortaya harika tasarımlar çıkmış.

Nihle 2016 hakim yaka tunikTesettür giyimin vazgeçilmez parçası tunikler,soft renklerde sade modellerin yanı sıra canlı renklerle de karşımıza çıkıyor.Düz renkli tuniklerin yanında çiçek desenli tunikler de göz alıcı detaylara sahip…İki renk kullanılan tuniklerdeki renk uyumu da gözlerden kaçmıyor.Asimetrik kesimli tunikler,şifon detaylı tunik bu sezonun favorileri arasında..

Nihle 2016 pudra çiçek desenli tunikNihle 2016 yaz sezonu dış giyim ürünlerine yakından bakarsak tunik modellerindeki çeşitlilik bu ürünlerde pek yok.Pardesü,kap ve ferace modelleri oldukça az sayıda..

Şimdi sizleri Nihle 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonuyla başbaşa bırakıyoruz.

Bir Cevap Yazın