Esra Keskin Demir 2014/2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Koleksiyonla ilgili yazıma geçmeden öncelikle sizlere  Esra Keskin Demir ‘i tanıtmak istiyorum.Kendisi 2009 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni bitirdi.İş hayatına Zaman Gazetesinde moda üzerine haber ve röportajlar yaparak başladı.Hobi olarak kalıp,dikim ve stilistlik kurslarıma gitti. 2013’te İstanbul Moda Akademi’sinde Moda Editörlüğü eğitimini tamamladı.Profesyonel düzeyde ilk tasarımını,2013 yılında Kimse Yok mu Derneğinin 11 tasarımcıyı buluşturan ve Bangladeş’te yetimhane açılmasını sağlayan ”Karınca Yuvası” projesi için hazırladı.Yazılarında modaya değil de stile dikkat çeken ve minimal tasarım eksikliğine değinen Esra Keskin Demir,artık yazmakla yetinmeyip bu açığı kendi tasarımlarıyla kapatmaya çalışıyor.2014 itibarıyla hazır giyim sektörüne adım atan Esra Hanım,evli ve bir çocuk annesi..

Esra Keskin Demir 2014-2015 sonbahar-kış koleksiyonu

Şimdi gelelim Esra Keskin Demir 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonuna…Esra Hanım,bayanların etekten daha çok pantolon giyim alışkanlığından biraz muzdarip olmuş olsa gerek tesettürlü bayanlar için kalem etekler tasarlamış.Kalem etekleri rahatlıkla kombin edebileceğimiz Helene ceketleri de koleksiyona dahil etmiş.Püskül trendini daha çok detaylarda kullanan Esra Hanım,modaya fazla bağımlı kalmadan kendi özgün tasarımlarını konuşturmuş.Anlaşılan 2014/2015 Sonbahar-Kış Koleksiyonu bayanlardan tam not alacağa benziyor.

Oliver Saks Mavisi Trençkot

Oliver Saks Mavisi Trençkot

 

Tasarımlara şöyle bir göz attığımda özellikle panço ve yelek modelini çok beğendim.Sizin zevkinize hitap eden parça hangisi? Fotoğraflara yakından bakın ve kararınızı verin.

Bir Cevap Yazın