Ferraceci 2016 Yeni Sezon Ferace Modelleri

Ferraceci beyaz hatlı feraceFerace,tesettürlü hanımların rahatlığı ve şıklığı bir arada bulduğu vazgeçilmez dış giyim parçalarından ve popülerliği gittikçe artıyor.Farklı detaylarla hareketlendirilen şık ferace modelleri Ferraceci‘de hanımları bekliyor.

Ferraceci pembe hatlı feraceFerraceci vitrinlerinde satışa sunulan 2016 İlkbahar/Yaz Ferace Koleksiyonu,işlemeler ve taşlarla zenginleştirdiği parçalarını beğeninize sunuyor.Klasik kesimlerden bıkan hanımlar için kadife ispanyol ferace,giydiğiniz andan itibaren kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak.Özellikle davetlerde ve özel günlerinizde giyebileceğiniz taşlı ve işlemeli ferace modelleri şıklığıyla göz kamaştırıyor.

Ferraceci tüllü balon kol feraceSiyah ferace modellerinin yer aldığı koleksiyonda bu ağır renk, nakış işlemeleri,dantel detayları,çiçek desenleri başta olmak üzere çeşitli desen ayrıntılarıyla yumuşatılarak naif bir stile büründürülmüş.

Ferraceci çiçekli dallı feraceGünlük hayatta ve özel davetlerde giyebileceğiniz Ferraceci 2016 yeni sezon ferace modelleri şıklığınıza şıklık katacak.

Bir Cevap Yazın