İnci Deri 2015/2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

İnci deri 2016 oxford ayakkabılar

Dört sezon boyunca ortaya harika tasarımlar çıkartan İnci Deri,bu sezonda geleneği bozmuyor.Gamze Saraçoğlu direktörlüğünde hazırlanan ilk koleksiyon olan İnci 2015/2016 Sonbahar-Kış sezonunda farklı ve şık modeller gözümüze çarpıyor.

İnci Deri 2016 stiletto modası

İnci 2015/2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu,kendini farklı ve özgür ifade etmek isteyenleri Cool&Rock temalı parçalarıyla karşılıyor.Koleksiyon,günümüz erkek ve kadınlarının moda beklentilerini  maksimum düzeyde karşılıyor.

İnci Deri 2016 süet çantalar

İnci Deri,bu ilk koleksiyonda olduğu gibi artık tüm sezon modellerini Boyhood, Up&High, DayDream, Design Studio, Celebration, Travel ve Basics olmak üzere ‘7 farklı grupta’ hazırlayacak.

İnci Deri 2016 travel bot-çanta modelleri

Kaliteli ve son moda trendlerini yansıtan İnci 2015/2016 sonbahar-kış sezonu ayakkabı-bot-çizme ve çanta modelleri,modern erkeğin ve kadının  kendini en iyi şekilde ifade etme özgürlüğünü sunuyor.

İnci Deri 2016 yeni sezon ayakkabılar

Boyhood teması,genç,protest ruhları temsil ediyor.Siyah,beyaz ve gri renklerden oluşan botların tabanları yüksek,ökçeler ise kalın..Leopar,tay tüyü,gümüş ve altın derilerle vurgulanan modeller,trok,zincir ve kanca gibi aksesuarlarla daha asi duruyor.

İnci 2016 yeni sezon bayan bot modelleri

Giy-çık tarzındaki ayakkabılar, anı yakalayanlar için tasarlandı.Maskulen modellerde sade,bağcıklı ayakkabılarda ise daha modern bir hava hakim..Renk seçenekleri ise siyah,gri,kahve,bordo,antrasit,lacivert ve pembe tonlarından oluşuyor.

İnci Deri 2016 çanta modelleri

Up&high temasında taba,mürdüm ve kiremit renklerinden oluşan kıs botlardan oluşuyor.Kare burun kalıplar yerini kalın platformlarla alıyor.Çantalarda ise siyah,bordo,taba,pudra ve şampanya tonları hakim..Yılan baskı derili portföy,süet ve yumuşak derili el-omuz çantaları dikkat çekiyor.

İnci Deri 2016 stiletto modelleri

Daydream temalı ayakkabılar,rahatına düşkünler için hazırlanmış desek yeridir.Modellerde siyah,gri,bordo ve vizon renkleri hakim..Spor ayakkabılardan botlara kadar tüm modellerde özel baskılı tay tüyü deriler,keçeler,tekstil dokusunu hissettiriyor.Çantalarda da keçe kumaşlar,gümüş aksesuar ve kapitone dikişlerle pekiştiriliyor.

İnci Deri 2016 yeni sezon ayakkabı koleksiyonu

Design Studio temasında geometrik topuklar,gümüş yılan baskılı deriler,yüksek platformlu sandaletler ve açık burun botlar koleksiyonun en özel parçaları arasında yer alıyor.

Travel temasında sık seyahat edenlerin rahatlıkla kullanabileceği lastik ve püskül detaylı botların yanında süet parçalar da yer alıyor.Travel çantaları ise renkli süetlerden  oluşan bordo,lacivert,vizon ve taba renkli hobo çantalardan oluşuyor.

İnci 2016 çanta modelleri

Basics modelleri klasikten vazgeçemeyenler için tasarlanmış.Sivri burunlu stilettolar,rugan ve düz derinin birlikte kullanıldığı makosen ve loafer’lar bu temada yer alan başlıca tasarımlar…

İnci Deri 2016 yeni sezon siyah bot modelleri

Celebration temalı modeller,özel gün ve gecelerde şıklığınızı yansıtacak abiye ayakkabılardan oluşuyor.İnce bantları saran yumuşak kürk derili modelleriyle soğuk kış günlerinin kurtarıcısı olacak.Gelinlerin de tercih edeceği beyaz modeller,kürk deri ve taş detaylarıyla daha çarpıcı bir şekle bürünüyor.

İnci 2016 yeni sezon ayakkabı modelleri

Celebration çanta modellerinde ise siyahın yanında pudra ve krem renkleri hakim..Süet portföyler ve ufak omuz çantaları, gecelerde rahatça kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış.

 

 

Bir Cevap Yazın