İpekdal 2016 Sonbahar/Kış Tesettür Koleksiyonu

İpekdal 2016 tunik modelleriİnce,zarif ve şık tesettür giyim modelleriyle İpekdal markası,en güzel kıyafetlerle tesettür markaları arasında kendisine önemli bir yer edinmiş durumda..Kaliteli üretim ilkesinden hareket eden İpekdal,kadın ruhunun inceliklerinden çok iyi anlıyor.

İpekdal 2016 ferace modelleriUygun fiyatları ve zengin ürün yelpazesiyle İpekdal tesettür giyim modellerinin beden ve fiyat bilgisine ipekdal.com‘dan ulaşabilirsiniz.

İpekdal 2016 keçe kap-kaban modelleriEn yeni tasarımlardan oluşan İpekdal tesettür kıyafetler,günlük elbiseler,abiye elbiseler,feraceler,pardesüler,kap ve kabanlardan oluşuyor.Koleksiyonda renk yelpazesi oldukça geniş..Abiye elbiselerdeki canlı renkler ise göz alıcı..

İpekdal 2016 sonbahar-kış ferace modelleriKoleksiyondaki yer alan kıyafetlerin beden aralığı 38-46 beden arasında değişiyor.Her zevke hitap edecek kıyafetler İpekdal farkıyla sizlerle buluşuyor.

İpekdal 2016 payetli kapalı abiye elbise modelleriİpekdal 2016 yeni sezon pantolonlu tunik modelleriİpekdal 2016 yeni sezon abiye elbise modelleriİpekdal 2016 yeni sezon keçe pardesü modelleri

 

Bir Cevap Yazın