Kayra 2016 Yeni Sezon Çanta Modelleri

kayra-capraz-askili-canta-modelleriKadınların kombinlerinin vazgeçilmezi olan çantalar,modaya yön vermeye devam ediyor.Kış modasına yön veren çantalar,Kayra 2016 yeni sezonda hanımların beğenisini kazanacak.

kayra-tote-canta-modelleriBaşarılı tasarımlarıyla hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok yerinde dikkatleri üzerine çeken Kayra,çantalarıyla da şık olmayı isteyen hanımlara hitap etmeye devam ediyor.Çanta meraklısı kadınlar için birbirinden şık model çeşitliliği sunan markanın bu sezon da tasarımları çok konuşulacak.

kayra-2016-yeni-sezon-canta-modelleriBu senenin modasına baktığımızda geçen sene kullanılan büyük çantalar yerini daha zarif,daha şık çantalara bıraktı.Kadife ve deri kumaşları bu kış modasında sıkça göreceğiz.Püskül ve örgü teknikleri bu sezon üzerinde durulacak detaylardan..Göz alıcı çanta sapları ve vintage çanta modelleri de bu sene ön plana çıkıyor.Bunların dışında sırt çantalarını da 2017 sezonunda bolca göreceğiz.

kayra-siyah-beyaz-cizgili-cantalarTürkiye’nin yanı sıra 30’a yakın ülkede,yaklaşık 300 ayrı noktada satışa sunulan Kayra koleksiyonlarını kayra.com.tr adresinden satın almak da mümkün..

kayra-2016-canta-modelleri

kayra-zincirli-capraz-canta-orangeKayra yeni sezon çanta modellerini galerimizden takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın