Kayra 2016 Yeni Sezon Tesettür Giyim Modelleri

Kayra 2016 yeni sezon katalogTesettür giyim markalarından Kayra,2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonundan çoğu kıyafeti online sitesinde ve mağazalarında satışa çıkarmıştı.Şimdi ise yeni sezon koleksiyonuna ait full katalog görsellerini yayınladı.Biz de ilk sizlerle paylaşmak istedik.

Kayra 2016 yeni sezon uzun yelek modelleriBildiğiniz gibi katalog çekimleri Fas’ın Marakeş bölgesinde gerçekleştirildi ve dolayısıyla Fas’ın etnik ve yerel desenlerini Kayra tasarımlarında da görmekteyiz.Koleksiyonda daha çok genç hanımların beğeneceği spor giyim modellerinin yanı sıra asimetrik kesimli salaş tunikler de dikkat çekici..Giy-çık kapların rahatlığı kadar şıklığı da gözlerden kaçmıyor.

Kayra 2016 desenli tesettür elbiseDesenli tiril tiril elbiselerin şıklığı ve rahatlığı bu yaz hanımların yüzlerini güldürecek.Hem şıklığı hem de rahatlığı tasarımlarına yansıtan Kayra,özellikle genç tesettür giyime yönelik kıyafetleriyle genç hanımları sevindiriyor.

Kayra 2016 yazlık uzun elbise modelleriFeminen ve romantik stili tasarımlarına yansıtan Kayra,floral desenleri de kullanmayı ihmal etmemiş.Ürün yelpazesindeki çeşitliliği kadar renk paletinin de geniş olması kararsız kalan hanımların imdadına yetişiyor.

Kayra 2016 çiçek desenli abiye elbiseGündelik giyimde sade minimal tasarımların olduğu kadar desenli modellerin de bulunması farklı beğenilere sahip hanımların işlerini kolaylaştırıyor.Gündelik giyim kadar abiye konusunda da iddialı olduğunu kanıtlayan Kayra,pul payetler,parlak ve metalik tonlu kumaşlar ile özel davetlere ışıltı katıyor.

Kayra 2016 yeni sezon tesettür elbise modelleriHiçbir zaman modası geçmeyen denim parçalar,Kayra 2016 yeni sezon koleksiyonunda da yer alıyor.Metalik düğmeler,farklı yamalar,çizgiler,yırtıklar ve degrade renk tonları denim modellerine şıklık katıyor.

 

Bir Cevap Yazın