Modanisa’nın Ümraniye’deki İlk Deneyim Mağazası

modanisa-logo Evet,yanlış duymadınız.Muhafazakar moda giyim sitesi Moda  Nisa  Ümraniye‘de ilk deneyim mağazasını açıyor.’‘Mağazadan  beğen,internetten evine gelsin” ilkesiyle hareket eden Moda  Nisa,sitesinde en çok beğenilen,en çok satan,yeni sezon ürünler  arasından deneme amaçlı seçilen ürünler, mağazada moda takipçilerinin  beğenisine sunulacak.

2011 yılında kurulan,bugün 57’den fazla ülkeye sunduğu sayısız ürün ve 300’ü aşkın marka ile Türkiye’nin ilk muhafazakar online alışveriş sitesi modanisa.com,alışveriş dünyasına yeni bir ivme kazandırıyor.

25 Mayıs Pazartesi günü Ümraniye Alemdağ Caddesi’nde açılışı yapılan modanisa.com mağazası,Türkiye’de ilk kez uygulanacak bir hizmet sunuyor.”Modanisa Deneyim Mağazası” denilen sistemle,müşteriler site üzerinde beğendikleri ürünleri deneyimleme şansına sahip olacaklar ve aynı gün kargoya teslim edilerek ürünler müşterilere en hızlı bir şekilde ellerine ulaştırılacak.

Ayrıca mağazanın arkasında yer alan bahçe,Ramazan ayında hizmete girecek ve bu bahçede Moda Nisa kadın kadına sohbet etkinlikleri düzenlenecek.Sadece kadınlara özel olacak bu bahçede,hanımlar çay ve kahve ikramları ile alışveriş keyiflerini tamamlayacak,alışveriş yorgunluğunu üzerlerinden atacaklar.Moda Nisa ”Kadın Kadına Sohbet Etkinlikleri” ile duyurular ve detaylı bilgiler modanisa.com üzerinden paylaşılacak.

Moda Nisa Ümraniye Mağazası ile ilgili görselleri ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşacağım.Bakalım,mağazanın konumu,ürün görselleri ve vitrin düzenlemesi nasıl olmuş,hep beraber göreceğiz.Yorumlarınızı da bekliyor olacağım.

Moda Nisa Ümraniye Mağazası Adresi: İstiklal Mah.Alemdağ Cad. No:156/B- Eski Mehtap Pasajı

Ümraniye/İstanbul

Modanisa’nın Ümraniye’deki İlk Deneyim Mağazası” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: Modanisa İlk Mağazasını İstanbul’da Açıyor | Genç Tesettür Giyim 2015/16 Sonbahar Kış

Bir Cevap Yazın