ModaSelvim Tesettür Balık Abiye Elbise Modelleri

etek-ucu-islemeli-balik-abiye-knz3055-sarabi-modaselvim

Düğün,mezuniyet gibi özel davetlerde tercih edilen abiye modellerinden biri de balık abiye elbise modelleridir.Tesettürlü bayanların tarzlarına şıklık katacak ModaSelvim balık abiye elbise modelleri,model ve renk seçeneklerinin geniş olmasıyla dikkat çekiyor.

dantel-aplikli-balik-abiye-elbise-rz6001-siyah-modaselvim

Tasarımları ve renkleriyle göz dolduran ModaSelvim tesettür balık abiye elbiselerle davetlerin en şık bayanı siz olacaksınız.En yeni moda trendlerine göre tasarlanan abiyeler,uygun fiyatlarıyla da hanımların bütçesini biraz olsun rahatlatacak.

danteli-gold-islemeli-balik-abiye-brn81316-bordo-modaselvim

Düğün,nişan,mezuniyet günlerinde giyilebilecek modellerden oluşan ModaSelvim balık abiye elbiselerini sünnet anneleri de rahatlıkla giyebilirler.Balık abiyelerde pul payet detaylar,peplum kesimler,şifon ve dantel detaylar,işleme ve taş detaylar göz kamaştırıyor.

etegi-aksesuar-dugmeli-balik-abiye-ygs5016-laci-modaselvim

Aranılan abiye modelleri arasında bulunan kapalı abiye balık elbiseler,sezonun göze çarpan en trend detaylarından oluşuyor.Dilerseniz lafı fazla uzatmadan ModaSelvim’in en çok tercih edilen tesettürlü balık abiye elbise modelleri görsellerini sizlere sunalım.

ModaSelvim Tesettür Balık Abiye Elbise Modelleri” hakkında 1 yorum

Bir Cevap Yazın