Özne Olmak Yeni Sezon Tesettür Kıyafetler

Özne Olmak fuşya asimetrik hırka-120 TL

Tasarımcı Şükran Ceren imzalı ”Özne Olmak” markası gardırobunuzun öznesi olmaya aday modelleri ile göz kamaştırıyor.Tesettür giyim sektörünün markaları arasında yer alan Özne Olmak, tasarımları ile farklı olduğunu gözler önüne seriyor.

Özne olmak hardal çiçek desenli tesettür elbise-160 TL

Günlük giyim grubundaki tunik,gömlek,etek,pantolon modelleri ve abiye elbiseleriyle beğeni kazanan tasarımlar,günün her saati şıklık arayan hanımların ilk adreslerinden…Renklerdeki canlılık ve modellerdeki özgünlük ile göz dolduruyor.Volanlı tuniklerin pantolonlarla uyumu şıklıkla rahatlığı bir arada…Üç renkli tuniklerdeki asimetrik kesimler, tunik modellerine hareketlilik kazandırıyor.Abiye elbiselerdeki ihtişam ise göz kamaştırıyor.

Özne Olmak yeşil papatya kap-90 TL

Abiye elbiselerdeki Maraş işi işlemeler,danteller,payetler,taş ve inci detaylar özel davetlerin en şık ve zarif bayanı olmanızı sağlayacak.

Özne olmak maraş işlemeli abiye elbise-200 TL

Özne Olmak tasarımlarındaki canlı renklerle enerjinizi yansıtın,stilinize dinamik bir dokunuş katın.Özne Olmak yeni sezon tesettür kıyafetlerini modameyra.com ve modanisa.com‘da bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın