Şüşütown 2016 İlkbahar/Yaz Kasaba Giyim Koleksiyonu

Şüşütown 2016 ilkbahar-yaz kasaba koleksiyonuŞehir yaşamının koşuşturmacasına inat, rahat ve şık kıyafetlerle karşımıza çıkan Şüşütown,2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunu eski jenerasyonun yakından tanıdığı Küçük Ev dizisinden ilham alarak tasarlamış.

Şüşütown 2016 keten asimetrik tunik modelleri

Şüşütown 2016 klasik trençkot modelleriDizi karakterlerinin giyim tarzından esinlenilerek hazırlanan kıyafetlerde nostalji kokuyor desek hiçte yanlış olmaz.Bu nostaljiye keten dokulu kumaşlar eşlik ediyor.Koleksiyonun yalın ve sportif tarzı özellikle genç kızlara hitap ediyor.

Şüşütown 2016 yazlık uzun keten elbise modelleri

Şüşütown 2016 keten etek-ceket takımlarıKoleksiyonun anahtar parçaları arasında bebe yaka bol kesim romantik elbiseler,maskulen boyfriend gömlek ve tunikler,sportif baskılı penye tunikler,asimetrik tunikler,keten etek-ceket takımlar ve piliseli uzun etekler yer alıyor.

Şüşütown 2016 yeni sezon piliseli uzun etek modelleriŞüşütown 2016 yazı baskılı spor tunik modelleriKoleksiyondaki asimetrik tunikleri bol paça pantolonlarla kombinleyerek casual bir tarz yaratabilirsiniz.Dört farklı renkten oluşan piliseli eteklerle ise denim gömlekleri kombinleyebilirsiniz.

Şüşütown 2016 gömlek tunik modelleri

Şüşütown 2016 kuşlu tunik modelleriÜrünler hakkında detaylı bilgi edinmek için susutown.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Şüşütown 2016 İlkbahar/Yaz Kasaba Giyim Koleksiyonu” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın