Tuay Karaca 2016 Tesettür Abiye Koleksiyonu

Tuay Karaca yeni sezon abiye elbise koleksiyonuTesettür giyimin tanınmış tasarımcısı Tuay karaca,2016 tesettür giyim koleksiyonuyla göz kamaştırmaya devam ediyor.Rahatlık ve şıklığın ön plana çıktığı bu koleksiyonda,romantik tasarım ve renklerin büyülü yolculuğuna çıkmaktan bir keyif alacaksınız.

Tuay Karaca 2016 abiye koleksiyonuGünlük tasarımlarda rahatlık ön plandayken özel davetlerinizde kendine güvenen hanımların vazgeçilmezi olacak.Beklentinize,zevkinize,bedeninize göre tamamen size özel hazırlanan kıyafetler ile kendi çizginizi oluşturabilirsiniz.

Tuay Karaca 2016 abiye modelleriHaute Couture kişiye özel çalışmaları ile seçimlerinizdeki inceliği şıklığınıza yansıtan Tuay Karaca‘nın özgün tasarımlarını ve modellerini kendinize yakışır şekilde taşıyabilirsiniz.

Tuay Karaca 2016 yeni sezon abiye modelleriAbiye modellerindeki çeşitliliğin yanı sıra renk paletinin de zengin olması Tuay Karaca‘nın tercih edilmesinde önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor.Prenses kesim tül etekli abiyelerin yanı sıra balık etekli dar kesim abiyeler de farklı zevklere sahip hanımlar için özel olarak tasarlanmış.

Tuay Karaca abiye kaftan takımNişanınızda giyebileceğiniz abiye modelleri olduğu gibi mezuniyet gecesine de uygun modelleri bulunan Tuay Karaca,yeni sezonda da başarılı bir işe imza atmış.

Tuay Karaca en yeni abiye modelleriBütün bu anlattıklarımızdan sonra şimdi sıra Tuay Karaca’nın yeni sezon abiyelerine bakmaya geldi.Bakalım hangi model sizin zevkinize uygun?

Bir Cevap Yazın