Tuğba Venn 2015/2016 Sonbahar-Kış Full Katalog

Tuğba Venn 2016 yeni sezon koleksiyonu katalogTuğba Venn 2015/2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonuna ait tüm katalog görselleriyle sizlerleyim.İlk defa tarafımızca paylaşacağımız Tuğba 2016 yeni sezon koleksiyon kataloğu tüm tasarımlarıyla karşınızda…Beğendiğiniz kıyafetleri Tuğba Venn mağazalarında bulabilirsiniz.

Tuğba Venn 2016 yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor

Tuğba Venn kışlık tesettür kataloğunda yer alan  kapalı giyim modelleri ve genç kızlar için şık kıyafetler,her sezon olduğu gibi bu sezon da hanımların beğenisini kazanıyor.Ekose parçalar,deri detaylı pardesüler,volan detaylı yelekler ve harika kabanlar Tuğba 2016 yeni sezon koleksiyon kataloğundaki yerini alıyor.

Spor stilde giyinmeyi seven tesettürlü genç kızlar,Tuğba Venn‘in  kapşonlu kaplarını ve kışlık triko pançolarını çok sevecekler.Zarif desenlere sahip ipek eşarpları da unutmamak lazım.

Tuğba 2016 Yeni sezon Full Giyim Kataloğu

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Yarım kollu ve renk geçişli desenli kabanların bu senenin moda trenlerinde de devam edeceğini Tuğba Venn’in 2015/2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonunda da görebiliriz.Soğuk havaların kurtarıcı parçaları olan hırkalar ve kazaklar Tuğba Venn‘de volanlı formlarıyla karşımıza çıkıyor.

Bir Cevap Yazın