Tuğba Venn 2018 Sonbahar/Kış Tesettür Koleksiyonu

tuğba venn 2018 yeni sezon koleksiyonu

Büyük giyim markalarının 2018 sonbahar/kış koleksiyonlarını çıkardığı şu günlerde Tuğba Venn markası da tesettür giyim modellerinden oluşan yepyeni koleksiyonuyla görücüye çıkıyor.Yeni koleksiyonunun çekimlerini Kars Ani Harabelerinde gerçekleştiren markanın tasarımları her zamanki gibi göz alıcı ve zarif..

tuğba venn 2018 fall winter collection

Pardesü,manto,tunik,elbise,penye takım,kaban gibi çok çeşitli tesettür kıyafetlerin yer aldığı yeni sezon koleksiyonunda aradığınız her parçayı bulabilirsiniz.Kışın soğuğundan sizi koruyacak manto,pardesü ve kabanlar şık ve zarif stilleriyle de göz kamaştırıyor.

tuğba istanbul siyah penye takım

Doğu’nun etnik motiflerinden ilham alan Tuğba Venn tasarımları ,yöresel kıyafetlerin izlerini taşıyor.Türban bağlama stillerinden tutun da kullanılan aksesuarlara kadar her şeyi, Doğu’nun mistik havasını koleksiyonuna taşıyan Tuğba Venn,2018 yeni sezon tasarımlarına tekrar tekrar bakma hissi uyandırıyor.

tuğba venn 2018 kürk yakalı pardesü

Modası kolay kolay geçmeyen kürk yaka,kemer,nakış gibi detaylar markanın 2018 sonbahar-kış koleksiyonu tasarımlarında oldukça sık kullanılıyor.

tuğba venn 2018 yeni sezon modelleri

Bu sezon sıkça göreceğimiz kadifeyi özellikle elbise modellerinde ustalıkla kullanan markanın tül ve payet detaylarını da günlük kıyafetlere oldukça başarılı uyguladığını görüyoruz.Sade gibi görünen fakat ufak tefek trend detaylarla tasarımlara şıklık ve farkındalık katan Tuğba Venn  tasarımları 2018 sezonunda da çok farklı ve çekici..

tuğba venn pembe tesettür kadife elbise

Tuğba Venn markasının birbirinden şık 2018 sonbahar kış koleksiyonu,gardıroplardaki yerini almaya hazır..Bu şık tasarımlara Tuğba Venn mağazalarından ve tugbaonline.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın