Vavist By Trendyol 100 TL Altında Kapalı Bayan Tunikleri

vavist trendyol nane yeşili önü kısa arkası uzun tunik

Vavist by Trendyol kapalı bayan tunikleri,özellikle muhafazakar giyimi benimsemiş genç tesettürlü hanımların beğeneceği farklı modellerde sunuluyor.İster diz üstü isterseniz diz altı boylarda tasarlanan Vavist tunikler,farklı beğenilere sahip hanımların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış.

vavist fuşya uzun kol tunik

Özel ve sıra dışı tasarımlarının kaliteli kumaş ve işçilikle bir araya geldiği Vavist By Trendyol tunik modelleri,2017 yaz sezonunun en canlı renklerini ve yeni sezonun en moda trendlerini barındırıyor.

vavist manşeti nakış detaylı beyaz tunik

Düz renk tunikler ufak detaylarla ve farklı kesimlerle hareketlendirilerek şık bir görünüme kavuşuyor.2017 senesinin trendlerinden fırfırlar,volanlar, nakış işlemeleri,taş detayları ve daha fazlasını Vavist 2017 yeni sezon tunik modellerinde görmekteyiz.

vavist lacivert bloklu tunik

Ekru,beyaz,bebe mavisi,pudra gibi canlı renklerin yanında siyah,lacivert gibi klasik renklerin de yer aldığı tuniklerde her zevke hitap eden modeller bulmak mümkün..Üstelik 100 TL’nin altında fiyatları bulunan bu tunikler,her kesimden bayanın bütçesine iyi gelecek.

vavist trendyol hakim yaka pembe kuşaklı tunik

Vavist’in bu şık ve uygun fiyatlı tuniklerine trendyol.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın